Feeling Good 15 (5-in-1) .
Feeling Good 15 (5-in-1)

Informatie

  • eBoek formaat
    EPUB met digitaal watermerk
  • ISBN eBoek
    9789402754674
  • Uitgever
    HarperCollins Holland
  • Omvang
    711
  • Jaar
    2017
  • Taal
    Nederlands
  • Beveiliging
    EPUB met digitaal watermerk

Fragment

Geen fragment beschikbaar.

Feeling Good 15 (5-in-1)

Bewerk titel :

Carol Finch

Bewerk auteursnaam :

€ 12,37


Vijf vrolijke, hartverwarmende feelgoodverhalen in één bundel! Voor fans van Jill Mansell, Sophie Kinsella en Jojo Moyes - en voor iedereen die graag eigentijdse boeken voor vrouwen leest. (1) STEEL MIJN HART - Hij vindt dat zij haar politiewerk veel te serieus neemt en vergelijkt haar met een robot. Zíj heeft ook nog wel een paar minder vleiende beschrijvingen voor hém in petto. Als het tweetal elkaar op de openbare weg in de haren vliegt, neemt de baas van Miranda, politiecommissaris Tate, een wijs besluit. Miranda moet overdag meehelpen op de ranch van Vance, híj moet 's avonds met Miranda op patrouille. Zuchtend leggen beide kemphanen zich hierbij neer, al hebben totaal geen zin in de verplichte samenwerking. Het enige lichtpuntje is dat ze niet ook nog eens de nacht samen moeten doorbrengen. Dus is het gewoon krankzinnig dat ze allebei 's nachts geen oog dichtdoen, doordat ze maar blijven fantaseren over elkaar... (2) HEEL DICHTBIJ - Op zich valt er weinig te beleven in Reflection Lake, een stadje in de Adirondeck Mountains. En dat wil Sam Matthews, de sheriff, graag zo houden. Hij heeft al genoeg te stellen met zijn tienjarige wijsneus, Prudie. De komst van de mooie Haley Jo Simpson is hem dan ook welkom als een hond in een kegelspel. Niet alleen omdat iedere man in het stadje bij haar aanblik prompt in een stuntelende puber verandert, maar vooral omdat ze hem enorm op de zenuwen werkt. En dan is het ook nog uitgerekend zíjn taak om haar te beschermen tegen een loslopende misdadiger. Maar wie beschermt hém tegen haar enthousiasme, charme en ongelooflijke sexappeal? (3) ALS DE WILDE ROZEN BLOEIEN - Hallie Brewer kan ze niet meer hóren, al die verhalen over wat ze als kind allemaal verkeerd heeft gedaan. Als je de - uiteraard enorm overdrijvende - inwoners van het stadje Sandy Bend moet geloven, staat haar naam garant voor ongelukken! Niet voor niets is ze naar de andere kant van het land verhuisd. En natuurlijk ook om zo ver mogelijk bij Steve Whitman weg te komen, haar wiskundeleraar, op wie ze zo ontzettend verliefd was. Maar nu is ze terug - voor heel even. Lang genoeg om zeker te weten dat ze zo snel mogelijk weer weg moet. En lang genoeg om opnieuw tot over haar oren verliefd te worden op Steve... (4) AVONTUUR VOOR TWEE - Zelf verdwaalt Maggie al tijdens een wandelingetje door het park, en toch vliegen de avontuurlijke reisgidsen van M.S. Stevens, haar pseudoniem, over de toonbank. Dan wordt de uitgeverij verkocht, en de nieuwe eigenaar plant een grote promotietournee voor M.S. Stevens - die natuurlijk een rasechte buitensporter én een man is! Om de overname niet in gevaar te brengen wordt naar een 'echte kerel' gezocht die voor de schrijver kan doorgaan. Wanneer buitenmens - en echte kerel - Mac Sully iets komt afgeven bij de uitgeverij en tussen de sollicitanten verzeild raakt, grijpt Maggie haar kans. Maar krijgt ze het ook voor elkaar om haar knikkende knieën in bedwang te houden en dit brok puur natuur voor haar karretje te spannen? (5) MEER DAN VERLIEFD - Alyssa en Mark zijn beste vrienden. Eigenlijk is Alyssa al jaren heimelijk verliefd op Mark, maar dat heeft ze tot nu toe op succesvolle wijze weten te negeren. Ze is er namelijk van overtuigd dat het nooit wederzijds kan zijn. Maar wanneer Hollywoodster Dirk Mason bij Mark cowboylessen komt volgen voor zijn volgende film, blijken de verhoudingen toch een tikje anders te liggen... Net als iedereen valt Alyssa volledig in katzwijm voor de bloedmooie acteur, en tot Marks ontsteltenis wordt hij verteerd door jaloezie. Er zit maar één ding op: zich in de competitie mengen en alles in de strijd gooien om het hart van zijn beste vriendin te veroveren! Deze boeken zijn ook los verkrijgbaar.

   

Over de auteur

Carol Finch

Bestsellers

Zelf een ePub maken
Boenda
€ 0,00
De Weg
Michael Puett
€ 0,00
In de mist
Suzanne Vermeer
€ 0,87

Net binnen

Blockchain Organiseren
Blockchain Organiseren
Paul Bessems
€ 13,16
Beren en Lúthien
Beren en Lúthien
J.R.R. Tolkien
€ 12,86
Het dispuut
Het dispuut
Viktor Frölke
€ 11,43
Omdat je het waard bent
Omdat je het waard bent
Marja Pruis
€ 4,99